1. mai 1997 kell 22:00

Esmaspäeva hilisõhtul on Estonia kontserdisaalis meie muusikaelu oluline sündmus. Sarjas Euroradio Concert Season toimuv kontsert kantakse otse üle 23 Euroopa raadiojaamas. Kava on esinduslik: Arvo Pärdi «Litaania», Erkki-Sven Tüüri «Crystallisatio» ja reekviem. Esitavad Eesti filharmoonia kammerkoor, solistid ja Tallinna kammerorkester Tõnu Kaljuste juhatusel.

Kosmoses linastuv romantiline komöödia «Jerry Maguire» tõmbab tähelepanu suurepäraste näitlejatega. Nimikangelase Jerry osas on Tom Cruise. Kaasa teevad parima kõrvalosatäitja Oscari saanud Cuba Gooding, Kelly Preston, Bonnie Hunt, paljutõotav uustulnuk Renee Zellweger.

Eduka Jerry Maguire'i elus toimub ootamatuid pöördeid. Milliseks noormehe elu kujuneb, saab näha kaks ja veerand tundi pikas mängufilmis.

Eesti ühe tuntuma graafiku Urmas Viigi seitsmendat isikunäitust saab vaadata Tartus Kuperjanovi tänaval eesti rahva muuseumi näitusemajas. Ekspositsioon kannab pealkirja «Tattoo» ning koosneb suureformaadilistest graafilistest töödest.

Tänasest pakutakse restoranis Elysée ja brasseriis Rendez-Vous itaalia roogi ja veine. Soovitajaks on itaallasest külaliskokk Ignazio Rosa. Homme kell 19 saab aga osa võtta pidulikust eliitõhtusöögist, mille 450kroonine pilet sisaldab hulgaliselt hõrgutisi ja eeskava. Bonnie & Clyde'is on 7. ja 10. mai kuulutatud Itaalia ööks, mil tutvustatakse jooke, moodi, parfüüme.

Hetkel kuum