24. juuli 1997 kell 22:00

alates 25. juulist Tallinna kinomajas

"Minu mees" Prantsusmaa 1996

Marie (Anouk Grinberg) on lõbunaine, kes armastab oma tööd ja teeb seda hingega. Ühel ööl koju tulles kohtab ta hulkur Jeannot'd (Gerard Lanvin) ning pakub talle ulualust, aimamata, et see samm toob tema ellu dramaatilise pöörde.

1996. aasta Berliini filmifestivalil võitis peaosatäitja Anouk Grinberg parima naisnäitleja Hõbekaru.

24.--27. juulini Viljandis 5. rahvusvaheline pärimusmuusika festival

päevapilet 100 krooni, pass 350 krooni

Aastatega populaarseks saanud ja rahvusvahelistki kõlapinda leidnud Viljandi pärimusmuusika festival lükkab päris kindlasti ümber eelarvamusliku suhtumise rahvamuusikasse.

Eestlaste kõrval astuvad lavale muusikud Soomest, Rootsist, Taanist, Belgiast, Saksamaalt, Lätist jne. Peaesineja Knut Reiersrud tuleb Norrast. Alati on tähelepanu köitnud nn vaba lava, kus võib musitseerida igaüks, kel vähegi tahtmist.

25. juulist 10. augustini kell 19

v.a 28. juulil ja 10. augustil kell 12

Tartus Toomemäel

vabaõhuetendus "Robin Hood"

pilet 95 krooni, lapsed 45 krooni, perepilet 195 krooni

Emajõe suveteatri vabaõhuetendusel «Robin Hood» on suur menu, saada on vaid üksikud piletid. Kolm tundi kestva suurlavastuse on vabaõhuetenduseks Tartu Toomemäele seadnud noor lavastaja Ain Mäeots. Robin Hoodi kehastab Rain Simmul, lavastuse muusikaline kujundaja on Toomas Lunge.

Mustjala kultuuripäevad kuni 26. juulini

Eile Saaremaal alanud kunsti- ja kultuurifestival Mustjala kultuuripäevad jätkuvad täna ja homme. Kultuuripäevade raames saab Mustjalas kuulata elavat muusikat rahvamuusikast klassikalise muusikani. Kontserdid toimuvad vallamajas ja rahvamajas, Käsitöösahvris ja Anna kirikus. Kultuuripäevade lõppkontsert, kus esinevad Ivo Linna, Anti Kammiste ja Kuressaare bänd Surra-Murra, on laupäeval kell 20 Mustjala kooli pargis.

Hetkel kuum