Grafoprojektor näitab ridahaaval

28. mai 1998, 00:00

Sloveenia päritolu grafoprojektori Sasco 250/3 muudab ainulaadseks mehhaaniline nihutussüsteem, mis võimaldab projektoril olevat infot edastada väikeste lõikude kaupa. Grafoprojektori küljel on kang, mida projektori ulatuses liigutades saab projekteeritavat dokumenti kuvada kas terves suuruses, poole ulatuses või kuni ridahaaval.

Teised grafoprojektorite tootjad sellist lahendust ei paku, sest ribakardina põhimõttel töötav nihutussüsteem on Sasco poolt patenteeritud.

Grafoprojektori Sasco 250/3 juhtpaneel on pimedas nähtav, seega on aparaadi seadistamine esitluse ajal kerge. Esitluse ajalist kulgu aitab kontrollida projektori poolviltu juhtpaneelil olev taimeriga kell. Sascol ei ole pulti grafoprojektori kaugjuhtimiseks.

LCD-vedelkristallkuvar võimaldab edastada infot otse arvutist.

Samuti saab selle grafoprojektoriga näidata liikuvat pilti, mis muudab esitluse atraktiivsemaks.

Sasco 250/3 valgusvoo tugevus on 2750 luumenit. Peale valgustugevuse mõjutab projektoriga kuvatava pildi kvaliteeti optika, millest sõltub pildi teravus ja suurus ekraanil. Sasco 250/3 on kolme läätsega projektor, mis tagab korraliku kvaliteedi.

Ka on sellel mudelil topeltlambid ning lampide kiirvahetussüsteem. Ühe lambi läbipõlemisel hakkab vilkuma indikaator, mis tuletab meelde vajadust katkine lamp välja vahetada. Sasco 250/3 kasutab halogeenlampe, mille kasutusiga on 50--75 tundi.

Sascol on ka valgusvoo regulaator. Juhul kui kilede näitamiseks pole vaja kasutada täisvõimsust, siis võib selle poole peale keerata.

Kui projektor töötab alati täisvõimsusel, siis põleb lamp kiiremini läbi.

Sasco 250/3 sobib kasutamiseks peamiselt suurtes firmades.

Nihutussüsteem muudab selle teistest projektoritest veidi kallimaks.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing