15. aprill 1999 kell 22:00

Tallinna farmaatsiatehas on aegunud sisseseade tõttu võimeline ravimeid eksportima vaid Venemaale, sest seal on määrav hind, mitte kvaliteet. «Kui meil peaks idaturg ära kaduma, on pankrot mõne kuu küsimus,» kommenteerib olukorda tehase direktor Aare Loog. Loogi sõnul on Venemaal ravimitööstus veel hullemas seisus kui Tallinnas ja seetõttu ei esita venelased täiendavaid nõudmisi tootmistingimuste osas.

«Peaaegu kõik minu endise valitsuse ministrid on ka praegu ühiskonnas võtmekohtadel, kas eesriide ees või taga,» väidab endine valitsusjuht Edgar Savisaar. Tema hinnangul avab ministriamet head võimalused edaspidiseks karjääriks. Mart Laari valitsusele ennustab Savisaar pikka iga: «Riigikogu liikmetel on hea sissetulek ja nad hoiavad oma kohast kiivalt kinni. Seepärast ei tule valitsuse vahetamine kõne alla isegi siis, kui kõigile on selge, et valitsus on oma aja ära elanud».

ASi EKE International peadirektor Andres Tamm kirjutas eile alla kavatsuste protokollile Hiina väliskaubandusfirmaga CIECCO. Uuritakse võimalusi tselluloosi tootmiseks Eestis. Hiinlasi huvitab investeerimine meie paberitööstusse. Tamme sõnul saaks toota tselluloosi Kehra paberivabriku baasil ning hiina investeerija on huvitatud ka toodangu ostmisest.

Maksuameti peadirektor Ardo Ojasalu: «Seitsme aastaga avastame kõik maksudest kõrvalehoidjad.»

Hetkel kuum