ÄP fototoimetus • 1. detsember 1999 kell 22:00

EMT avas 800-seeria

1. detsembrist saab Eesti Mobiiltelefoni võrgust helistada Eesti Telefoni tasuta 800-seeria numbritele, esialgu on avatud vaid üks 800-number.

Helistada saab neile 800-seeria tasuta numbritele, mille omanik on selleks ise soovi avaldanud. Uue teenuse avamispäeva seisuga oli ainsa tasuta Eesti Telefoni numbrina kättesaadav Atlas Starteri kliendiinfo number. EMT infotelefonilt lubati, et uusi numbreid hakkab peagi lisanduma. Nimekirja Eesti Telefoni 800-seeria numbritest, millele on mobiilside avatud, leiab edaspidi EMT koduleheküljelt. Esialgu seda veel üleval ei ole.

Kõne tekitamiseks tuleb mobiilil valida numbrikombinatsioon 2 800XXXX, milles X on vastav number.

Atlas Starteri numbri avamine on seotud teise EMT uudistootega, sest novembri lõpust pakub EMT internetiühendust ka Eesti Telefoni Atlas Starteri kaudu. Minutihind on sama, mis EMT andmesidekõnel, 2,49 kr. Uuele teenusele saab erinevalt EMT senisest datanumbrist 1444 helistada ka välismaalt.

- Eilsest saab EMTst helistada Atlas Starteri kliendiinfotelefonile 2 800 9966.

- Kokku on Eesti Telefonil avatud 55 tasuta 800-seeria numbrit. Peamiselt pakutakse nende vahendusel hotellikohtade broneerimist, piletite tellimist, firma tutvustusi, infot teenuste ja toodete kohta, tellimist (postimüük).

Autor: ÄP

Hetkel kuum