ET ei välista hinna langust

ÄP 02. märts 2001, 00:00

Siin on põhiliselt kaks põhjust. Üks see, et seda teed on läinud eesrindlikud maad mujal Euroopas. See tähendab, et võrk jõuab juba tasemele, kus juba täna käib nn endine kohalik kõne läbi mitme linna ja riigisisene kaugekõne võib olla teinekord palju lühema maa pealt tehtav. See tähendab, et võrgu ülesehitus on üks selle põhjuseid.

Teiseks põhjuseks on see, et see on kliendile mugavam ja teenuse pakkujale, operaatorile, selgem.

Jah, tõsi. See otsus meeldib kahele kolmandikule elanikkonnast ja ühele kolmandikule võib-olla mitte nii palju. Aga eeldades, et siin Tallinnas on palju interneti kasutajaid, jätsime me samaks internetipaketi minutihinna, mis on jätkuvalt 20 senti. Sellele lisandub kuutasu 50 krooni. Aga interneti sissehelistajale jäi hinnatase samaks ja see ei muutu ka lähiajal.

Miks te nii väidate?

Õige, sellest printsiibist tagasiteed pole. Aga me ei usu, et ta võib ainult tõusta. Mina mõtlen küll, et kõne hinnal on täiesti selge ka langustrend. Põhimõte aga, pidades silmas paari aasta pärast saabuvat numbri portatiivsust, siis sellest me lahti öelda ei saa.

Aga hind, arvan küll, tulevikus muutub. Ma ei leia, et ta ainult tõusma peaks. Miks ta peaks tõusma? Ma leian, et ta võib väga vabalt ka langeda. Oleneb olukorrast turul.

juhtkiri: Eesti Telefon võtab lisatulu tallinlase taskust

küsitlus: Kuidas mõjutab Eesti Telefoni neljapäeval avalikustatud otsus teie tegevust?

Kohalik telefonikõne kallineb kolmandiku võrra

Maaettevõtja telefonivõit

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing