TV1 täistabamus

Kristi Malmberg 25. mai 2001, 00:00

TV1 turundusosakonna direktor Alari Kasemaa nimetas telesaadet eelkõige investeeringuks telejaama mainesse. ?Reaalselt mõõdetavad tulemused saame kahe nädala pärast, kui EMORi vaatajauuringu tulemused selguvad,? ütles Kasemaa.

TV1 loodab tänu presidendikandidaatidele ja saatejuht Urmas Otile vaadatavuselt Kanal 2st mööda minna.

Kasemaa kinnitusel pole olnud mingit probleemi ka saatesse reklaami müümisel, mille hind jääb seriaali ?Kodus ja võõrsil? tasemele.

Lisaks saab TV1 endale osa vaatajate kõnemaksudest tasulisele telefonile, mida praeguseks on kogunenud rohkem kui 140 000 krooni.

Legendaarse Oti töötasu on üks viimase aja erutavamaid küsimusi teleinimeste jaoks. Kõige rohkem pakkumisi tehakse vahemikule 15 000?20 000 krooni ühe saate eest. Teised kõvemad saatejuhid Eestis saavad keskmiselt 5000 krooni koos maksudega saate pealt.

Kasemaa sõnul on saatejuhi tasu TV1 juhi Rait Killandi ja Oti omavaheline kokkulepe. ?Ükskõik, mis summa see ka poleks, rõhutan veel kord, et tegu on investeeringuga mainesse,? märkis Kasemaa.

ETV programmitalituse juhi Ilmar Raagi hinnangul on ?7 päeva mais? Urmas Oti juhtimisel TV1-l täiesti selge täistabamus. ?Konkurente võib vaid õnnitleda sellisel puhul,? ütles Raag.

Saate juba edukalt läbinud presidendikandidaat Andres Tarand meenutas, et kui mitte arvestada väikest hilinemist, siis mingeid apsakaid silma ei torganud.

?Ott on enam-vähem Ott edasi ja tunde järgi iseloomustas saadet pigem vendlus kui õelus,? lausus Tarand.

Tarandi kinnitusel on talle pakutud osalemist igasugustes fantaasiarikastes show?des. ?Mõni neist on liiga aegavõttev,? märkis Tarand. ?Üldse peaks silmas pidama, et president ei ole siiski eeskätt meelelahutaja.?

Põhirõhk ETV presidendivalimiste teemalistel saadetel jääb augustisse. Suve alguses käivitub ETV-l Indrek Treufeldti ja Ainar Ruussaare juhtimisel saade ?Viies stuudio?.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing