Kakumäel müüakse metsa sees eramukrunte

Enn Tosso 02. veebruar 2004, 00:00

Piirkonna eeliseks on kesklinna lähedus, väljakujunenud infrastruktuur ning võimalus kasutada paadisadamat. Samuti on liivarand Lesta tee kruntidest 300 meetri kaugusel. Logistiliselt on tegemist hea asukohaga ? hea ühistranspordi korraldus, jalgrattateed, toitlustus ja kool.

Suure teeni jääb 300 meetrit, kust saab liinitaksode ja bussidega edasi liigelda. Kommunikatsioonidega liitudes saab klient kogu paketi ? gaas, vesi, kanalisatsioon jne.

Tervislikest eluviisidest lugupidav inimene hindab kõrgelt elamist asfaltkattega jalgratta- ja rulluisuteedega varustatud piirkonnas.

Rannainimestele pakub meeldivat vaheldust jalutusulatuses (ca 2 km) asuv sooja ja puhta veega Kakumäe rand. Krundid asuvad merest umbes 300 m kaugusel, iidses tammemetsas, seetõttu pole sealt ka merevaadet, v.a üks krunt (müüdud), kuhu on plaanis rajada kas siis 3kordne ridaelamu või korterelamu.

Kruntide täisehituse protsent on 20, ehitusalane pind 200?400 m². Lubatud on ehitada kahekorruselisi elamuid ning ehitisi võib krundil olla kaks. Arendaja ei paku siin ?võtmed kätte variante?.

Kui teha tehing enne 1. maid 2004, ei lisandu ka käibemaksu.

 • Siim Mesila, Uus Maa majade ja maade maakler
  Kakumäe piirkond on väga atraktiivne ja seal pole nüüdseks enam palju krunte saadaval.

Tegemist on hea projektiga, mis tõenäoliselt kiiresti läbi müüb. Inimesed vaatavad peamiselt krundi koguhinda, mitte ruutmeetri hinda. Kui krundi hind jääb alla miljoni, on objekt konkurentsivõimeline.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

  Vaata kogu kava
  Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
  25. November 2011, 14:09
  Otsi:

  Ava täpsem otsing