Pärnu PM: Sõpruse tegevjuht võib esmaspäevast tööta jääda

09. jaanuar 2006, 09:02

Taastusravikeskuse Sõprus nõukogu koguneb täna ja tõenäoliselt rahuldab ettevõtte senise tegevjuhi Meeme Veissoni lahkumisavalduse.

Nõukogu esimehe Tõnu Laksi hinnangul on firma majandusnäitajad väga halvad ja sellega seoses on nõukogu kohustatud midagi ette võtma, et olukord paraneks, seda nõuab ettevõtte omanik Pärnu linn, kirjutab Pärnu Postimees. Varasematel aastatel on Sõprus mõne miljoni kasumit teeninud, lõppenud aasta tulemused on küll kokku võtmata, kuid terendamas on umbes miljonikroonine kahjum.

Nõukogu on Veissonit korduvalt palunud esitada taastusraviasutuse kriisist väljatoomise kava, kuid seni ei ole tegevjuht seda teinud.

Nõukogu esimees lisas, et Veisson peab neile veel mitut asja täpsustama. Näiteks on pooleli kindlustusasjad, samuti väitvat Veisson, et kahjumi põhjustas ühe Soome turismifirma pankrot.

Sõpruse nõukogu liikmed on veel Jüri Kukk, Ago Kalmer, Uno Mirme ja Jaanus Ots.

Veisson polnud eile nõus Pärnu Postimehega rääkima. ?Ma ei kommenteeri midagi, ka seda mitte, mis ma kellegi väitel kellelegi öelnud olen,? sõnas ta.

Pärnu linnapea Mart Viisitamm tõdes eile, et Sõpruse kehvad majandusnäitajad on linnavalitsusele tükk aega muret teinud, sest linnale kuuluvalt firmalt oodatakse mõistagi kasumi teenimist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing