Raamat

Tiina Kolk 05. märts 2007, 00:00

Linda Barkeri koostatud "Seinast seina" pakub imetlusväärseid ja põnevaid lahendusi, kuidas värvi, paberi, kanga, plaatide ja puidu abil kauneid seinu kujundada ning ruumi muljet tundmatuseni muuta.

Raamatu iga peatükk käsitleb ühte seinaviimistlusvõtet. Värvidega koos tutvustab autor ka mitmekülgseid tehnikaid, mida rakendades saab luua imelisi kujundeid lihtsatest graafilistest triipudest-ruutudest kuni keerukamate seinamaalinguteni. Tema üks lemmikviimistlusviise on krohv ning selle võimalusi ta tutvustabki. Samuti esitleb ta väga erinevaid aplikatsioone - tagasihoidlikust motiivist kuni tervet seina hõlmava mustrini.

Praegu on soositud suure ja jõulise mustriga tapeedid. Hinnatud on ka ehtsatest kõrtest punutud pillirootapeedid. Raamatus antakse ideid, kuidas ise tapeete värvida, kollaaže jms meisterdada.

Kangas on alati kuulunud kõige tähtsamate interjöörikujunduselementide hulka. Autor jagab näpunäiteid, kuidas vooderdada kangaga, kuidas katta seinu polsterdatud kangapaneelidega, pitslaminaadiga jms.

Raamat on väga inspireeriv, suur osa selle lahendustest kutsuvad isetegemist nautima ega vaja suuri rahalisi kulutusi.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 10:28
    Otsi:

    Ava täpsem otsing