Nupp nokib

ÄP 20. märts 2007, 00:00

Kui olete mõelnud kodulooma võtmisele, ent ei taha tegeleda karvade ja muude looma elutegevuse jääkide koristamisega, siis aitab tehnika.

Jaapanis on küll tehtud kalleid ulmelisi robotkoeri ja Tamagochisid, ent odavam lahendus on võtta endale traadita interneti WiFi abil maailmaga suhtlev plastmassist jänes. Nabaztag on tark kaaslane ja kui su sõbral on samuti selline koduloom, saate nende kahe looma abil suhelda.

Peale hääle ja valguse kasutavad need jänesed suhtlemiseks ka kõrvu, millega võivad anda märku, kui keegi teine sulle midagi ütleb või kui on midagi uut juhtunud. Asjadega kursis püsimine pole selle looma abil probleem, kuna ta sünteesib inimkõnet ning loeb ette ilmateateid, börsiuudiseid ja saabuvat e-posti.

Just siis, kui mõtled, et keegi enam ratast uuesti leiutama ei hakka, tuleb inglise disainer Thomas Owen välja ulmelise väljanägemisega jalgrattaga. Kokku pakitult meenutab jalgratas pisikest ümmargust kohvrit, mis kaalub imevähe. Kuigi sõiduk on väga huvitava ja ilusa kujundusega, on muljetavaldavamad selle sisemised võlud. Täpselt ei ole räägitud, kuidas kõik selle seadme sees töötab, aga ratta sisse on mahutatud elektroonilised sõidu ja väntamise abivahendid.

Kui teid tüütab pidevalt ühe ja sama foto vaatamine oma öökapil või vahetate tihti kallimaid ning peate ikka ja jälle uue pildi raami panema, tasub osta digitaalne pildiraam.

10,5tollisest LCD-raamist peaks piisama ka perefotode jaoks. Pilte saab seadmele sisestada mälukaardiga ning taustaks saab panna mängima MP3-formaadis muusikat. Pildid vahetuvad sujuvalt ühest teiseks sulades.

Kaua aega tagasi andsid lambid raadiotele sooje toone, mis paitasid kuulajate kõrvu. Täna, kui maailm on täis ränist kiipe ja kokkupakitud heliformaate tundub tagasiminek pea võimatu, ent Roth Audio proovib taaselustada ununema hakanud kogemust seadmega Music Cocoon MC4.

Seade on lampvõimendi, mis ühendub nii iPodi kui ka CD-mängijaga. Samuti ükskõik millise heliseadmega, mis toetab kolme ja poole millimeetrist tavalist stereo-otsikut. Samuti ühildub seade RCA-sisendiga. Kõlarid tuleb aga siiski endal leida ja tootja pole siiani rääkinud, mis hakkab toimuma, kui lamp peaks läbi põlema. Vastused küsimustele selguvad ehk siis, kui toode aprillis turule tuleb.

emWave Biofeedback Stress Reliever mõõdab organismis elektromagneetilisi impulsse ja õpetab, kuidas saavutada rohkem energiat, suuremat vaimuselgust, emotsionaalset tasakaalu ning paremat tähelepanuvõimet. Jälgige Stress Relieveri vilkuvaid tulukesi ning see ütleb teile, kas teie käitumise tulemusena on teie kesknärvisüsteem kooskõlas südame rütmidega.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:28

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing