Sõidutreeningul asi selgeks!

Ardo Kalda 11. mai 2007, 00:00

Kolm kindlat firmat, kes sõidutreeningu päevi oma klientidele pakuvad, on Silberauto, United Motors ja Reval Auto. Silberauto sõidutreener tuntud rallimees on Raido Rüütel. United Motorsis teeb sama tööd Eedo Raide.

Kahe firma vahel peitub erinevus selles, et Silberauto pakub treeningut ainult Mercedese klientidele, United Motors kõikidele soovijatele.

United Motorsi Tallinna esinduse juhataja Toomas Pärna sõnul on vahetevahel tehtud ka kampaaniaid, kus BMW ostja saab tasuta kaasa sõidutreeningu.

Kindlalt on paika pandud vabade gruppide treeningupäevad, kuid Pärna sõnul on tavalisemaks juhuseks see, kui võetakse terve grupp, kus võib osaleda 6-10 inimest.

Üheks levinumaks variandiks on see, et firma korraldab sõidutreeningu oma töötajatele või teeb kliendipäeva. Treeningu hind ühe inimese kohta on 2490 krooni. Reval Auto pakub väga iseäralist varianti. Oma sõidukoolitajat neil pole ja kasutatakse Audi tehase antavaid endistest võidusõitjatest koolitajaid, kes tulevad Audi treeninguprogrammi raames kohale ja teevad nädalasi seansse. Mehed võtavad kaasa ka oma autod, millega treeningut tehakse.

Teine võimalus on minna Audi koolitusele välismaale.

Nädal tagasi toimus Audi R8 sõidutreening Saksamaal, kus kõik soovijate kohad olid täis. Varsti on tulemas samamoodi superautodega R8 sõidetav treening Bikernieki ringrajal Riias, mis on juba välja müüdud. Treeningud on mitmekülgsed. Enamasti on plaan siiski sarnane: esmalt tehakse teooria osa, kus kõigepealt õpetatakse autos istuma ja erinevaid olukordi hindama. Silberauto treeningul räägitakse ka esmaabi andmisest ja sellest, kuidas erinevaid vigastusi vältida.

Edasi asutakse praktilise poole juurde - slaalom, põdrakatsed, liberada. Treeningsõite saab teha ka talvel.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing