Lennuväljatäis klubimuusikat

Mari Hiiemäe 15. juuni 2007, 00:00

Haapsalu Kiltsi lennuväljal saab täna pärastlõunal alguse aasta grandioosseim klubimuusika festival vabas õhus - Airport Jam. Kohal on üle 50 DJ Eestist ja Euroopast. Publikut on üritusele oodata 6000 inimese ringis.

Airport Jam toimub Kiltsi lennuväljal teist korda. Eelmise aasta positiivsetest kogemustest julgustatuna on ürituse korraldajad sel aastal kohale kutsunud Eestis seni rekordilise diskorite hulga.

Festival toimub vanal Vene sõjaväe lennuvälja territooriumil 10 000 ruutmeetri suurusel alal. Sealsed betoonangaarid, kus nõukogude ajal sõjalennukeid hoiti, saavad nüüd rakenduse lavadena.

Pidev muusikaprogramm kõlab kokku kolmel laval. Lisaks pealavale on püstitatud ka spetsiaalne drum'n'bass'i lava ning rahulikuma muusikaga Chill Lounge.

Samuti ootab külastajaid vesipiibuangaar ning söögi- ja joogikohad. Kes soovivad osa võtta kahest festivalipäevast, võivad öö mööda saata telklinnakus.

Programm algab täna kell 17 ning kestab katkematult 11 tundi järjest, teisel festivalipäeval on muusikat planeeritud 16 tunniks.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:47
    Otsi:

    Ava täpsem otsing