Noored kolivad randa

Signe Sillasoo 22. juuni 2007, 00:00

Esimene nädal on Tallinna Noorsootöö Keskuse direktori Riina Vaabi sõnul sisseelamiseks. Ametlik ranna noortekeskuse avamine toimub Stroomi rannas 2. juulil kell 14.00.

Ranna noortekeskuses on kõigil huvilistel võimalik veeta aega esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti. Ilusa ilma korral jätkub rannas tegevust kella 12-16ni. Vihmaga kolivad noortekeskused kõigi oma tegemistega tubastesse oludesse.

Noortekeskuse telgi leiab Stroomi rannahoone kõrval olevalt muruplatsilt, kus noortel on võimalik tegeleda meisterdamise, käsitöö ja palju muu põnevaga.

Sportlikud ettevõtmised, võrkpall, jalgpall ning täpsustunnid, mille raames mängitakse täpsust nõudvaid noolemänge, toimuvad rannas.

"Rannas plaanime pakkuda noortel ka suurel hulgal erinevaid laua- ja põrandamänge. Kindlasti võetakse midagi kunsti valdkonnas ette," mainib Riina Vaap.

Ligi poolteist kuud vältava ranna noortekeskuste tegevuste kavva jääb ka erinevaid konkursse.

"Lisaks igapäevastele üldtegevustele on ürituste raames oodata kohale breikareid ja žonglööre. Samuti tuleb enda tööst rääkima politsei," sõnab Vaap.

Rannasuvi lõpeb 10. augustil noortebändide kontserdiga. Täpsemat informatsiooni ja programmi leiab kodulehelt http:/www.taninfo.ee.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing