Päev koos oma ala spetsialistidega

Signe Sillasoo 02. november 2007, 00:00

22. novembril järjekordne töövarjupäev.

Junior Achievement Arengufondi ja MTÜ YBT Estonia koostöös korraldatav töövarjupäev on järjekorranumbrilt üheteistkümnes. Nagu kahel eelnevalgi aastal, on ka sel korral võimalik varjutada ligi 40 tippjuhti, poliitikut ja rektorit ning hulka teisi inimesi.

YBT liikme Sandra Goudini kinnitust mööda on töövarjupäeva eesmärk anda noortele ülevaade ettevõtjate, spetsialistide ja juhtide igapäevastest tegemistest ja kohustustest. Nii ärgitatakse noortes huvi majanduse, ettevõtluse ja töötegemise vastu, aidates neil samaaegselt tajuda seost hariduse ja karjäärivõimaluste vahel.

Varjuks käimise ja tööpäeva jälgimise kogemus peaks olema korraldajate arvates paljudele abiks ka edasiste õpingute ja tulevase karjääri teemal mõtteid mõlgutades.

Sarnaselt eelmistele kordadel oodatakse Goudini sõnul sel aastal osalema ligi 4000 noort, kel on võimalus saada päeva jooksul ülevaade eri ametite telgitagustest.

"Üritasime haarata tegijaid võimalikult erinevatest valdkondadest, et iga õpilane saaks selgema ettekujutuse oma tulevasest ametist," kommenteerib töövarjupäeva projektijuht Kristel Tuul varjutatavate rohkust ja kirjut tausta.

Kõigil, kel huvi ettevõtmisel osaleda, tuleb korraldajate hinnangul ka endal vaeva näha - esiteks koostada motivatsioonikiri põhjendusega, miks tahetakse saada konkreetse ettevõtja varjuks, ning teiseks täita kuni 11. novembrini ettevõtmise kodulehel olev registreerimisleht.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 17:09
Otsi:

Ava täpsem otsing