Christel Karits • 28. veebruar 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Nädal enne naistepäeva

Tunnistan, et kuulun selle osa õrnema soo hulka, kes naistepäevast eriti ei pea. Pigem võtavad 8. märtsil tulbitorbikutega ringi tiirutavad mehed suu muigele. No ei meeldi kohe sellised kohustuslikus korras kampaaniad. Andku need mulle andeks, kes sel päeval tunnevad end kuidagi pühalikumalt.

Aga kindlasti usun, et iga naise hinge soojendab üks kaunis kontsert ja valikuvõimalus naistepäeva paiku on muljetavaldav. Nii tihe temaatiliste kavade rida on olnud vaid jõulude paiku.

Siin mõned vihjed neile, kel ei meeldi otsimist ja otsustamist jätta viimaseks minutiks. Naistepäeva kontserdi annab Koit Toome Tartus Jaani kirikus, üle Eesti saab kuulata Kaunimate Aastate Vennaskonda, kes laulab ainult naistele ja naistest. Tuhandete õrnema soo esindajate südamed võitnud Noorkuu on naistepäeva puhul Rakvere spordihallis, Maarja-Liis Ilus, Alen Veziko, Margus Vaher, Andre Hein ja Raimondo Laikre annavad kontserdi Vanemuise kontserdimajas.

Suurimaks naistepäeva-kontserdiks nimetavad enda etteastet kahel klaveril Koit Toome ja Uku Suviste. Nii visuaalis kui ka vokaalis Eesti ühed kaunimad meessolistid esinevad 12. märtsil Pärnu kontserdimajas ja 13. märtsil Estonia kontserdisaalis. Alates 6. märtsist saab aga Eesti suuremates kontserdimajades kuulda Eesti heliloojate armastuslaule ETV tütarlastekoori esituses.

Head otsimis- ja avastamisrõõmu!

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt