Sampo internetipanga häiret ei põhjustanud Danske süsteem

19. mai 2008, 16:51

Sampo Panga internetipanga
tänast tõrget kommenteerinud kommunikatsioonijuht Anneli Rõuk ütles,
et veerand viie aegu avaldunud internetipanga häire pole seotud Danske
Banki süsteemile üleminekuga.

Rõuk ütles, et tänane internetipanga häire pole seotud Danske Banki süsteemile üleminekuga. Täna hommikul selgitas Rõuk, et Sampo Pangas toimus sel nädalavahetusel infrastruktuuride ühendamine, st et Sampo Pangas võeti kasutusele uus IP telefonisüsteem ja toimus arvutite vahetus.

"Klientide jaoks puudutab muudatus ainult meie telefoni- ja faksinumbreid. Sampo Panga telefoninumbrite senine algus 630 asendub numbrikombinatsiooniga 675, endiseks jääb klientide jaoks meie kliendiinfo number 6 800 800 ja lühinumber 1250."

"Tegemist pole meie üldiste kliendi- ja andmesüsteemide ühendamisega Danske Bank'i süsteemi nagu toimus Soomes, vaid ainult infrastruktuuri muudatusega. Rõhutan veelkord, et klientide jaoks ei muutu praktiliselt midagi, vaid telefoninumbrid. Nii Sampo internetipank kui ka kodulehekülg toimivad edasi muutumatul kujul," lisas Rõuk.

Rõuk märkis, et täielik Danske süsteemidele üleminek toimub plaanide kohaselt 2009. aasta lõpus. "Oleme alustanud ettevalmistusi varakult ning vajalikud eeltööd ja -uuringud on tegemisel, et vältida igasuguseid tõrkeid."

"Seoses juuni alguses planeeritud Sampo Panga ja Danske Bank'i ühinemisega toimuvad klientidele mõned nähtavamad muudatused. Meie uueks ärinimeks saab Danske Bank A/S Eesti filiaal, kuid meie kaubamärk ei muutu ja klientide jaoks oleme jätkuvalt Sampo Pank. Juuni alguses uueneb Sampo Panga logo ja korporatiivne identiteet ning ühes sellega meie pangakontorite, reklaammaterjalide, kodulehe ja internetipanga välisilme," rääkis kommunikatsioonijuht.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
13. August 2008, 14:41
Otsi:

Ava täpsem otsing