Hansa Netipank sai parima internetipanga tiitli

Agnes Ojala 13. august 2008, 14:41

Rahvusvaheliselt tunnustatud finantsalane
väljaanne Global Finance valis Hansa Netipanga Kesk- ja Ida-Euroopa regiooni
parimaks internetipangaks kolmes erinevas kategoorias, lisaks nimetati
Hansapanga internetipank Eesti parimaks veebipangaks.

Kesk- ja Ida-Euroopa regioonis pärjati Hansapank parimaks erakliendi internetipangaks regionaalsete pankade seas. Lisaks sai kõikide internetipankade arvestuses Hansapank esikoha parima veebidisaini ning parima terviklahenduse eest, teatas pank.

Global Finance'i tegevdirektori Chris Giarraputo sõnul oli Hansa Netipanga eeliseks internetipangas kasutatavad uudsed võimalused. "Samuti on Hansapank olnud väga edukas klientidele kohandatud sisu- ja tootevalikute pakkumisel," lisas Giarraputo.

Hansapanga elektrooniliste kanalite osakonna juhataja Margus Simsoni sõnul tuli esikoht nii paljudes kategooriates nii kiiresti mõnevõrra üllatusena. "Tulime ju uue Netipangaga turule alles tänavu aprillikuus. Oma klientidelt oleme siiani saanud väga palju positiivset tagasisidet - klientide rahulolu Netipangaga kinnitab ka see, et esimese poolteise kuuga hakkas uut internetipanka kasutama enam kui 98% klientidest. Fakt, et meid tunnustatakse juba ka rahvusvahelisel tasandil, teeb ainult topelt rõõmu," rääkis Simson.

"Vaatamata sellele, et väga suur töö on ära tehtud, ootab sama palju veel ees - oleme arenev internetikeskkond, mis käib klientide vajadustega järjepidevalt kaasas. Kindlasti lisandub meie internetipanka veel uusi funktsioone ja seda juba lähitulevikus," lisas Simson tulevikuplaanide osas.

Võitjad valis maailma tasemel hindamiskogu ning lõpliku otsuse tegid Global Finance´i toimetajad. Osalemise kriteeriumiteks olid tugev strateegia, kasvav klientide arv, lai toodete valik, veebidisain, funktsionaalsus jne.

Maailma parima erakliendi internetipanga tiitli, millele kandideerib edasi ka Hansa Netipank, annab Global Finance välja 6. novembril New Yorgis. Ajakirjal on ligikaudu 300 000 lugejat pea 160 riigis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
13. August 2008, 14:41
Otsi:

Ava täpsem otsing