9. september 2014 • 1 min
Jaga lugu:

Tallinna Sadamas muudatusteta

Eile õhtupoolikul kogunenud Tallinna Sadama nõukogu valis 17 kandidaadi seast ettevõtte juhatuse esimeheks Ain Kaljuranna ning liikmeks Allan Kiili, kuigi tugevaid kandidaate oli teisigi.

Kandidaatide seast, kes saatsid Tallinna Sadama juhatuse liikme kohale kandideerimiseks oma CV ning kirjutasid essee sellest, millisena nad näevad sadamat 20 aasta pärast, olid Kiil ja Kaljurand parimad valikud, ütles Tallinna Sadama nõukogu esimees Remo Holsmer.

“Transiidi- ja logistikavaldkonnast oli veel paar väga tugeva taustaga inimest. Perspektiivis kuluks nende panus sektorisse kindlasti marjaks ära, kuid nende nimesid ei saa ma kahjuks avalikustada,” lisas ta.

Kokku laekus ettevõtte kaheliikmelise juhatuse kohtadele 17 avaldust ning nõukogu valik nende seast oli Holsmeri kinnitusel igati üksmeelne. Tallinna Sadama juhatuse liikmed on ametis viis aastat.

Äripäev kirjutas eelmisel nädalal, et Allan Kiil valiti Tallinna Sadama juhatuse liikmena ka Läänemere Sadamate Organisatsiooni juhatuse aseesimeheks, kuigi Tallinna Sadamas oli jäänud uue juhatuse valimisteni veel vaid mõni päev. Kui Kiili poleks uuesti Tallinna Sadama juhatusse valitud, oleks ta novembris tagasi kutsutud ka lühiajaliselt töölt Läänemere Sadamate Organisatsioonist.

Lisaks rääkis Holsmer, et juhatus andis eilsel nõukogu koosolekul ülevaate viimase kaheksa kuu majandustulemustest ning ka praami soetamisese protsessist. “Jätkuvad läbirääkimised laevaehitajatega, et minna opereerimishankele Hiiumaa–Saaremaa ning mandri vahelisele liinile, mida korraldab majandusministeerium.”

Jaga lugu:
Seotud lood
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt