Virge Haavasalu • 20. november 2015 kell 14:45

Narva keskfraktsiooni juht: volikogus ei muutu midagi

Narva volikogu Keskerakonna fraktsiooni esimees Olev Silland (keskel).   Foto: Foto: erakogu

Pärast Keskerakonna fraktsiooni kaheks lagunemist ei peaks Narva volikogus midagi muutuma, leiab alles jäänud Keskerakonna fraktsiooni juht Olev Silland.

"Ei peaks midagi muutuma," vastas Silland küsimusele, mis pärast Keskerakonna fraktsiooni lõhenemist peaks muutuma volikogus. 

Silland nentis, et fraktsiooni lagunemine tuli talle üllatusena ja ta sai sellest teada päev enne otsuse väljakuulutamist. "Kuskil mingid emotsioonid seal domineerisid ja nii see juhtuski," kommenteeris Silland lühidalt fraktsiooni lõhenemist.

Keskerakonnal on Narvas nüüd kaks fraktsiooni, üks suurem, teine väiksem. 

Silland märkis, et nad ei ole uue fraktsiooniga veel kokku saanud. Keskerakonna piirkonna juhatus aga seda teemat täna arutas. "Väga sisulisi vastuolusid ei peaks meil olema," leidis ta. "Ühiselt läksime valimistele, et mis seal ikka, kui mingi aeg lahkhelid tekivad. Esialgu küll mingit katastroofi ei näe," lisas ta. 

Põhimõtteliselt peaksid kaks fraktsiooni enne volikogu saali minemist omavahel hääletamises kokkuleppele jõudma, aga eks seda näitab aeg, kas see nii ka läheb, ütles Silland. 

Silland ei tahtnud välistada koostöövõimalust ka teiste fraktsioonidega volikogus, kui peaks vajadus selle järele tekkima. 

Hetkel kuum