Tööstusuudised.ee  • 23. november 2015 kell 8:00

Anti Orav siirdus toidutööstusest torumaailma

Pipelife Eesti ASi tegevjuht Anti Orav  Foto: Pipelife Eesti

Novembris asub Baltimaades plasttorusüsteeme valmistava Pipelife Eesti ASi tegevjuhi kohale Anti Orav, kelle sõnul on Pipelife tugevas seisus ettevõte.

Toiduainetööstuse juhtimise pika kogemusega Anti Orav tegutses viimased kaks aastat konverentsikorraldaja, strateegiakonsultandi ja mentorina. „Tundsin, et on aeg jätkata juhikarjääri ning tööstusharu vahetamine tundus meeldiv väljakutse. Pipelife’i puhul köidab mind äri rahvusvahelisus ning pühendunud ja nooruslik meeskond,“ ütles ta.

Millise majandusliku tervise juures on sinu hinnangul Pipelife Eesti täna? 

Kuna tegemist on börsiettevõtte Wienerberger Grupi tütarettevõttega, siis majandusseisu ma avalikult kommenteerida ei saa. Sisulise poole pealt on Pipelife'il kaasaegne tootmisbaas Jüris, turu kõige laiem plasttorusüsteemide portfell ja kompetentne meeskond. Tegemist on tugevas seisus ettevõttega, millel on hea platvorm edasiseks arenguks. Turg, millel tegutseme, sõltub veemajanduse investeeringutest, sealhulgas Euroopa programmidest, ning on äärmiselt konkurentsitihe. Seetõttu pingutame iga päev oma klientide rahulolu nimel.

Kas näed juba võimalusi investeerimiseks, näiteks tehase laiendamiseks?

Olen õnnelikus seisus, et mul on ettevõttes palju pühendunud ja kompetentseid õpetajaid, kellelt saan iga päev uusi teadmisi. Investeerimine on osa arengust. Töös ja laual on mitu projekti, mille eesmärgiks on meie regiooni klientide parem teenindamine ning tootmise efektiivsuse tõus. Lisaks laekub iga päev parendusideid töötajatelt ja see on sisendiks muudatustele töökorralduses ning uutele investeeringutele.

Loe pikemalt Äripäeva teemaveebist Tööstusuudised.ee

Hetkel kuum