Äripäev • 7. september 2016 kell 12:21

Äripäeva eksajakirjanik juhib Bonnieri ärilehtede divisjoni

Karmo Kaas-Lutsberg asub juhtima Bonnieri ärilehtede divisjoni ja saab ka Bonnier AB juhtkonna liikmeks.  Foto: Raul Mee

1990ndatel aastatel Äripäevas ajakirjanikuna töötanud Karmo Kaas-Lutsberg asub juhtima Skandinaavia suurima meediakontserni Bonnier ärilehtede divisjoni ja saab ühtlasi ka Bonnier AB juhtkonna liikmeks.

Bonnieri ärilehtede divisjon on meediagrupi väikseim, kuid kõige rahvusvahelisem, tegutsedes lisaks Eestile (Äripäev) ka Taanis, Soomes, Saksamaal, Norras, Leedus, Poolas, Sloveenias ja Rootsis.

“Töö Äripäevas oli kindlasti kasulik selle poolest, et õpetas meediaäri toimimist "rohujuure" tasandil,” kommenteeris Kaas-Lutsberg. “Töö grupi tasandil on erinev ja huvitav selle poolest, et on võimalus näha suurt pilti. Otsuste langetamise seisukohast on Bonnier Grupi organisatsioonikultuur üsna sarnane erinevates riikides.”

“Karmo oli keskne kuju Bonnieri ärilehtede edukas arengus, mille käigus on viimasel 5-6 aastal olnud selge kasv ja kasumlikkuse suurenemine,” lausus Bonnier Grupi juhatuse esimees Tomas Franzén.

Hetkel kuum