Elektrilevi sõlmis 40 miljoni eest lepinguid

01. märts 2018, 08:55
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20180301/NEWS/180309996/AR/0/AR-180309996.jpg

Elektrilevi sõlmis kuues Eesti piirkonnas raamlepingud võrgutööde tegemiseks kuni 2022. aastani, lepingute koguväärtus on ligikaudu 40 miljonit eurot.

Partnerid hakkavad tegema liinihoolduse, ehitus- ja remonttöid ning likvideerima elektrivõrgu rikkeid Ida- ja Lääne-Virumaal, Järva-, Rapla-, Hiiu- ja Saaremaal ning Harjumaa idaosas.

„Rikked Elektrilevi võrgus on viimase viie aastaga peaaegu kaks korda vähenenud, mis tähendab, et selleks otstarbeks oma majas pidevat valmisolekut hoida ei ole mõistlik. Erinevat liiki tööde viimine partnerite kätte aitab meil efektiivsemalt tegutseda ja ka partnerettevõtetel tõhusamalt töövoogu planeerida ja juhtida,“ ütles Elektrilevi ehitusvaldkonna juht Kristo Külljastinen.

Rahvusvahelise hanke tulemusel sõlmis Elektrilevi kuus lepingut. AS KH Energia-Konsult koos OÜ-ga Pluvo hakkab võrgutöid tegema Ida-Harjumaal, OÜ Elrek-Mont Ida-Virumaal, OÜ Arendus & Haldus koos Empower AS-iga Lääne-Virumaal, AS Connecto Eesti Järva- ja Raplamaal ning Empower AS Hiiu- ja Saaremaal.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
01. March 2018, 08:55

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing