Äripäev • 10. september 2018 kell 12:44

Endine õlletehase juht läks panka juhtima

Täna alustas Inbanki Eestis tegutseva äriüksuse juhina tööd Margus Kastein, teatas ettevõte.

Margus Kastein  Foto: Andres Haabu

Aastatel 2000-2016 oli Margus Kastein tegevjuht ettevõtetes nagu Saku Õlletehas AS, Aldaris AS ja Ingman Jäätised AS. Viimased kaks aastat on Kastein tegutsenud juhtimis- ja finantskonsultatsioonide alal, seisis pressiteates.

Margus Kastein sõnas, et on seadnud endale kolm suurt eesmärki: pakkuda klientidele parimaid tooteid ja teenindust, luua töötajatele inspireeriv töökoht ja tagada äri tasakaalustatud kasv.

Seni Inbanki Eesti üksuse müügitegevust juhtinud Piret Paulus on nüüdsest Inbanki grupi äriarenduse juht, vastutades rahvusvahelise laienemise eest. Inbanki grupi tegevjuhi ja juhatuse esimehena jätkab tööd Jan Andresoo.

Andresoo ütles, et kuigi Inbanki fookuseks on jätkuv rahvusvahelistumine, on endiselt oluline Eesti ärimahtude kasvatamine. „Pankade seas on meie uue müügi turuosa tarbijakrediidi väljastamisel Eestis ligi 20%, kuid sellega meie ambitsioonid ei piirdu. Kiire areng on proovikivi igale organisatsioonile ja tugevate juhtide olemasolu on parim viis kasvu toetada. Seetõttu on mul rõõm näha Margust meiega liitumas ja usun, et ta aitab Inbankil areneda kiiremini ja fokuseeritumalt,“ ütles Andresoo.

2015. aastal pangana tegutsemist alustanud Inbank pakub teenuseid oma internetipanga ja partnervõrgustiku kaudu. Inbank tegutseb Eesti, Läti, Leedu ja Poola tarbijafinantseerimise turul. Lisaks kaasatakse rahvusvahelisi hoiuseid Saksamaa ja Austria turult.

Hetkel kuum