Äripäev • 12. veebruar 2019 kell 9:54

Coop Panga turundusjuht lahkub Stockmanni

Tiina Tali lahkub Coop Panga turundusjuhi kohalt Stockmanni.  Foto: Dmitri Kotjuh / Jarva Teataja, Postimees/Scanpix

Coop Panga turundus- ja kommunikatsioonijuht Tiina Tali lahkub ametist ning asub Stockmann Eesti turundusjuhiks märtsi algusest.

„Meil on hea meel saada oma meeskonda täiendust nii kogenud ja tunnustatud turundus- ja kommunikatsioonijuhi näol,” sõnas Stockmanni kaubamaja direktor Marge Türner pressiteates. „Oleme lähiajal teostamas mitmeid olulisi strateegilisi projekte, nagu näiteks tootevaliku muutmine keskkonnasõbralikumaks ning Stockmanni toidumaailma kontseptsiooni uuendamine. Turundusel ja kommunikatsioonil on oluline roll nende tegevuste väljatöötamisel ning elluviimisel,” lisas ta.

Tali on töötanud finantsvaldkonnas kokku 10 aastat, alustades Swedbankist ning viimased seitse aastat töötades Coop Grupis, sealhulgas mängides rolli Coop Panga lansseerimisel 2017. aastal (Krediidipanga muutmine Coop Pangaks).

Stockmanni senine turundusjuht Mari Villem asus eelmise aasta lõpus juhtima Peugeot Baltikumi turundust.

Stockmann AS on osa Soome jaekaubanduskontsernist Stockmann Group, mille jaekaubanduse haru Stockmann Retail kõrvale kuuluvad ka moekett Lindex ning kinnisvaradivisjon Stockmann Real Estate.

Stockmann on asutatud 1862. aastal Soomes ning tuli Eestisse esmakordselt 1993. aastal. Tallinnas Liivalaia tänaval asuv kaubamaja avati 1996. aasta aprillis.

Hetkel kuum