Eliisa Matsalu • 30. august 2019 kell 12:45
Uudised
Ainult tellijale

Minister Kingo nõunik kaotas kohtus EASile

Suhtekorraldusfirma Alfa-Omega Communications omanik ja Kert Kingo nõunik Viive Aasma arvates on Kingo haldusalas olev EAS teinud riigihangetes suuri vigu.  Foto: Andras Kralla

Kohus jättis täna väliskaubandus- ja infotehnoloogia ministri Kert Kingo nõuniku, suhtekorraldaja Viive Aasma appellatsioonkaebuse rahuldamata. Sisuliselt tähendab see, et Aasma kaotas kohtus EASile. EAS kuulub Kingo haldusalasse.

Suhtekorraldusfirma Alfa-Omega Communications omanik Viive Aasma on juba mitu aastat sõdinud EASi suure hanke pärast, mille Aasma enda sõnul ebaausalt kaotas. Veelgi enam, ta on korduvalt öelnud, et kahtlustab lausa korruptsiooni ja et EAS mängis mingil põhjusel võidu kätte hoopiski suhtekorraldusfirmale KPMS & Partnerid OÜ. KPMS on avalikkusele peamiselt tuntud kui sotside erakonna pikaajaline partner.

Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
    Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
    Hetkel kuum