Seniste riigi abimeetmete puhul on nii väikeste kui suurte ettevõtete hääl kostnud valitsuse kõrvadesse, kuid lõpuks peitub saatan ikkagi detailides, märkisid ettevõtjate esindajad.

- Väikeste ja keskmiste ettevõtete esindusorganisatsiooni EVEA juht Heiki Rits (paremal) ütles saates "Kuum tool", et nende ettepanekuid on riik kuulda võtnud, kuid nüüd peaks järgnema väga praktilised sammud.
- Foto: Liis Treimann
"Minu kõige suurem hirm on just see, et need meetmed saaksid nii-öelda normaalsetel, detailsetel ja arusaadavatel tingimustel ka rakendatud," rääkis Eesti Väikeste ja Keskmiste Ettevõtete Assotsiatsiooni (EVEA) juht Heiki Rits saates "Kuum tool" ning rõhutas korduvalt detailide tähtsust.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Äripäeva raadio saatesarja “Ambitsioon” uue saate alapealkiri on "miks muutus teeb haiget, aga stagnatsioon tapab”. Saates arutlevad saatejuht Hando Sinisalu ja Andres Haavel Empowerment Estoniast seekordse saatekülalise, Omniva juhi Martti Kuldmaga, muutuste juhtimisest suures organisatsioonis. Martti Kuldma avab kuulajatele ka, kuidas Omniva liigub start-up’ilikuma mõtteviisi suunas.