Katariina Krjutškova • 30. juuni 2020 kell 11:43
Uudised
Ainult tellijale

Millal ta tuleb? Kohtunik ootab fantoomärikat tunnistama

Kohtunik Elina Elkind päris prokurörilt aru, millal võib oodata fantoomärikat Kristian Kesnerit (pildil) tunnistusi andma.   Foto: Veiko Tõkman

Hotelli- ja restoraniärimeeste Hubert Hirve ja Pavel Gammeri kriminaalasja istungil küsis kohtunik Elina Elkind prokurörilt, millal tuleb fantoomärimees Kristian Kesner kohtusse tunnistusi andma. Teda on oodatud ligi pool aastat, ent kummalistel põhjustel pole ta välja ilmunud.

Äripäev on varem avaldanud artikleid sellest, et Kesneril on Hirve ja Gammeri kriminaalasjas üks võtmerolle. Tunnistajad on väitnud, et tegelikult juhtis Kesner maffialikku laenukontorit MiniCredit. Viimasega seonduv on ka nn maffiaprotsessis üks peamiseid episoode. Menetlusosalised kahtlustavad, et Kesner tegi koostööd nii politsei kui prokuratuuriga ja seetõttu on kavalal skeemipunujal korduvalt õnnestunud vastutusest kõrvale hiilida.

Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
    Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
    Hetkel kuum