investor Toomas • 4 oktoober 2016
Jaga lugu:
Börsiuudised
Ainult tellijale

Investor Toomase portfell jõudis uue rekordini

Apple oli investor Toomase portfellis üks suurimaid tõusjaid.
Apple oli investor Toomase portfellis üks suurimaid tõusjaid.  Foto: epa

Septembris jätkas minu portfelli väärtus kasvamist ning jõudis uue rekordkõrge tasemeni. Turud on Brexiti hirmudest läbi tulnud ning näib, et optimism on tagasi.

Möödunud kuu lõpuks kerkis mu portfelli väärtus võrreldes augustiga 2,2%, rekordkõrge 255 625,59 euroni. Portfellile andsid hoogu Leroy Seafood, Apple, Apranga ja Tallink. Pidurid olid Berkshire Hathaway, Euroopa aktsiafond ning kasiinofirma Olympic. Septembri märksõnadeks on: Brexitist tingitud ohtude vähenemine, turgude jätkuv volatiilsus, mured Saksa suurima laenupanga Deutsche Banki pärast ning uue ettevõtte lisandumine Tallinna võlakirjabörsile.

Parim aktsia Norrast

Lõhekasvataja Leroy Seafoodi 8protsendiline tõus tähendas seda, et tegemist oli minu portfelli parima aktsiaga. Kuigi augustis oli Leroy aktsia kõva kukkuja, siis septembris tegi see kaotuse tasa. Näib, et põhjuseks on taas kord analüütikute soovitused. Septembri jooksul on ostusoovitused aktsiale andnud Carnegie, Fearnley Securities, Danske Bank ja DNB Markets. Kõigil analüüsimajadel on hinnasihid üle 400 krooni.

Täispikkuses näevad seda lugu Äripäeva tellijad.

Oled tellija, kuid ei pääse lugema?Vaata siia

Seotud lood

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt