• Jaga lugu:

  Juhtimislaboris Ats Albre: kasv ja areng on osa minu DNA-st

  Tugevates meeskondades peab olema omavaheline usaldustase väga kõrge, jagab Nortal Eesti juht Ats Albre oma veendumust saates „Juhtimislabor“.

  „Olen üpris usaldav inimene: ma annan usaldust kergelt ja ma pean teadlikult tegelema selle kontrollimisega. Nagu öeldakse: usalda, aga kontrolli“, ütleb Eesti suurima arendusettevõtte Eesti filiaali juht.

  „Mul ei ole juhina punast joont ega mõõdulinti“, kinnitab Albre. „Meie ettevõttes ausaid vigu ei karistata kunagi, sest need on õppimisprotsessi olulised kohad ja aitavad liikuda inimestel arengus kiiresti edasi“, toob ta välja Nortalis kehtiva ühe lähtekoha, lisades samas, et tema kogemus ütleb, et tegelikult suudab iga tiimiliige võtta rohkem vastutust, kui ta alguses arvab. „Ainult nii realiseeritakse oma tegelikku potentsiaali“.

  Vestluse üheks selgrooks on Robin Dreeke´i ja Cameron Stauth´i raamat „Kuidas lugeda inimesi“, mille pinnalt vaagivad Albre ning saatejuht Urmas Kamdron usaldustemaatikat mitme põneva nurga alt.

  Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
   Telli Äripäev
   Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
   Jaga lugu:
  • Hetkel kuum