• Jaga lugu:

  Lenna Kuurmaa võitlustest muusikatööstuses: tuleb panna jalad maha ja kasutada oma häält

  Laulja ja muusik Lenna Kuurmaa rääkis Äripäeva raadiosaates, kuidas on pidanud tüdrukutebändi Vanilla Ninjat tehes oma loomingu eest seisma.
   
  Üle kümne aasta soolokarjääri teinud Lenna Kuurmaa sõnul on ta sattunud Vanilla Ninja artistina mitmel korral nö tõmbetuulte vahele: produtsendid tahavad teha muusikat, mida ostetakse, aga artisti suurim väljakutse on säilitada omapära.
   
  Tema sõnul kipub muusikatööstuses olema sageli nii, et ühel hetkel hakkavad produtsendid juhtima artistide elu ning tegema nende eest otsuseid. See on õpetanud talle, kuidas issenda ja oma looming eest seista. "Elukogemus on mulle õpetanud, et tuleb tuleb jalad maha panna ja oma häält kasutada," lausus ta.
   
  Samuti rääkis Kuurmaa Vanilla Ninja edust ja langusest ning miks nad jätkasid koostööd produtsendi David Brandesiga, kellega nad aastaid tagasi koostöö lõpetasid.
   
  Lisaks jutustas Kuurmaa, mida on tarvis sooloartistina edu saavutamiseks, kuidas ta on õppinud elama ilma vihata ja heitis veidi valgust sellele, mil viisil teenida koroonaajastul sotsiaalmeedias äritulu.
   
  Lisaks tuleb juttu, miks otsustas tuntud naislaulja kolida Setumaale ja hakkas seal lapsi kasvatama ning maatööd tegema.

  Saadet juhtis Katariina Krjutškova.
   

  • Edukad naised
  • 23.04.2021
  • KIIRUS:
  Lenna Kuurmaa võitlustest muusikatööstuses: tuleb panna jalad maha ja kasutada oma häält
  Jaga lugu:
 • Hetkel kuum