Kalevi jalgpalliklubi president Ragnar Klavan ütles, et ta on aastaid tagasi rääkinud Aivar Pohlakuga kokkuleppest, mis on nüüd uurimise all kui võimalik konkurentsi kahjustav kokkulepe.
"Kaks korda on mulle hetkel jalgpalliliidu president Aivar Pohlak helistanud ja rääkinud, et teeme siis niimoodi, et me üksteise mängijaid ja töötajaid ei puudu. Ilustatult oli selle sõnastus gentlemen’s agreement. See oli aastaid tagasi ja toona me viisakalt Tallinna Kaleviga sellest keeldusime," rääkis Klavan Äripäeva raadio saates "Kuum tool".
Ragnar Klavan on aga üks kahest Eesti jalgpalli liidu presidendikandidaadist, kes hindab enda võiduvõimalusi 19. juunil toimuvate valimiste kontekstis üha kõrgemaks.
Saates rääkis endine tippjalgpallur põhjalikult oma visioonist jalgpalliliidu presidendina, staartreener Jürgen Kloppi kaasamisest valimiskampaaniasse ning sellest, mis saab juhul, kui ta ei osutu valituks.
Intervjueeris Joonas-Hendrik Mägi.
Foto autor: Raul Mee.
Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.