Tuuleparkide talumistasuga loodavad asjaosalised leida kohalike elanike poolehoiu, kuid kõigile sellest ei piisa, selgub Äripäeva raadio saatest "Kuum tool".

- Tuulepark.
- Foto: Veiko Tõkman
"Me probleem pole, et inimesed ei tolereeri olemasolevaid parke, vaid vastuseis on uutele tuuleparkidele. Tegeleme probleemidega, mis teie ees seisavad," märkis majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi energeetika ja maavarade asekantsler Timo Tatar. Tasu eesmärk on aktiveerida valdavat enamust, mis parke toetab. Samas on tuulikute vastu olevad inimesed taastuvenergiaettevõtte Sunly tegevjuhi Priit Lepasepa sõnul väga loovad ja kõiki raha ei motiveeri. Mis selliseid vastuseise lahustada aitab, selgub saatest.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Alates 12.06.2025 näevad Infopanga kasutajad ettevõtte vaates senisest märksa rohkem sisu. Kokku on lisandunud 9 uut andmeplokki, mille loomisel on kasutatud majandusaasta aruandeid, tehisaru ja teisi Infopanga andmeid.