30. juuni 1998 kell 22:00

Tõstetud põrand võimaldab paindlikkust

Tõstetud põrand võimaldab peita kommunikatsioonid (kaablid, torustikud jms) põranda alla, tagades hõlpsa juurdepääsu nendele ja paindlikkuse ruumi kasutamisel. Tõstetud põrandakonstruktsioon ISO FLOOR on mõeldud elektrialajaamadesse, telefonikeskjaamadesse, juhtimisruumidesse ja tööstuspindadele, samuti ka moodsatesse kontoritesse.

ISO FLOOR koosneb eemaldatavatest kattepaneelidest ja stabiilsest kandekonstruktsioonist (talade ja postide süsteem). Põranda konstruktsioon tarnitakse koos kõigi vajalike talade, postide, kattepaneelide, kinnitusdetailide, tõstehaaratsite, treppide, käsipuude ja muuga.

Kui tõstetava põranda kõrgus on üle 35 cm, siis muutub oluliseks stabiilne talade süsteem. Standardlahenduse koormustaluvust on võimalik lihtsate meetoditega veelgi suurendada. Kõik raskemad seadmekapid jms saab paigaldada otse põrandakonstruktsioonile ja nende stabiilsuseks pole vaja ehitada eraldi kandekonstruktsioone.

Antistaatiliste omadustega kattepaneelid on külgedelt kaitstud spetsiaalse katteribaga. Lisaks laminaadile võib pinnaviimistlusmaterjaliks valida ka PVC, marmoleumi või isegi graniidi.

Hetkel kuum