15. oktoober 1998 kell 22:00

11.--16. oktoober 1993

Septembri lõpus loodud 3 miljoni USA dollari suurune Jüri Wilmsi fond pole riigikantselei andmetel kusagil Eestis registreeritud. Fondi asutasid skandaalse kuulsusega ärimees Carl J. Danhammer ja väliseestlane Rein Wilms-Mändsoo. Ükski fondi juhatuse ülejäänud liikmetest ei teadnud aga, kas fond on registreeritud ja kust pärinevad 3 miljonit dollarit.

Hoiupanga aktsiate müügi õigustühiseks tunnistamine ja võimalik tagasiostmine ei vii Hansapanka peadirektor Jüri Mõisa sõnul rööpast välja -- pank ei kaotaks sellega midagi. Mõisa sõnul tehti otsus Hoiupanga aktsiate ostmiseks aasta tagasi, seega ajal, mil Hansapank oli veel noor ega kuulunud kümne suurema Eestis tegutseva panga hulka. Sel ajal oli tarvis osutada kalleid teenuseid, mis käinuks pangale üle jõu.

End Tartu linnakodanikuks tituleeriv eraettevõtja Tiit Veeber on käivitamas energiaprogrammi, mis peaks pikemas plaanis andma odavat sooja Tartule ja elektrienergiat tervele Lõuna-Eestile. Katlamajad on kavas ümber seadistada nii, et neis saaks kütta turba ja hakkepuiduga.

Omavalitsus tahab, et Tallinna vanalinna elanikkond hakkaks suurenema ja büroode asemel tekiks rohkem kortereid. Kesklinna vanem Jüri Ott rõhutas omavalitsuse õigust esitada õigusjärgsetele omanikele sellekohaseid tingimusi.

Hetkel kuum