Madli Zobel • 15 detsember 1999

TV3 otsib uut juhti

Viasat Internet on TV3 suuromaniku MTG telekommunikatsiooniga tegelev üksus. «Kõik eelnevad instantsid on TV3 uue juhi kandidaatidega juba rääkinud,» ütles Andres Jõesaar eile. «Nüüd vestleb nendega enne otsuse langetamist Viasati president Hans Holger Albrecht.»

Andres Jõesaar ütles, et TV3 uus tegevjuht peaks selguma veel sellel aastal.

Londonis resideeruva Hans Holger Albrechti sekretär rääkis, et president on puhkusel ja naaseb tööle alles uuel aastal. Eesti-visiiti pole sekretäri sõnul Albrechtil kavas.

Ühe võimaliku kandidaadina on TV3 uueks tegevjuhiks pakutud Christian Mortenseni, kes on Viasat Broadcastingu juht Baltimaades. «Tema koordineerib paljusid Viasati ärisid Balti riikides,» ütles Jõesaar. Samas ei kinnitanud Jõesaar, et just Mortensen on kandidaat TV3 tegevjuhi kohale. «Kuni TV3 uue direktori saabumiseni on ta mulle abiks mõne jooksva küsimuse lahendamisel,» lisas ta.

Andres Jõesaar ei soostunud eile avaldama kandidaatide arvu TV3 tegevdirektori kohale, kuid ta sõnas, et üks neist oleks väga hea mantlipärija. «Kandidaate on rohkem kui üks,» lisas ta.

Äripäeva andmetel on üks kandidaat TV3 tegevjuhi kohale ka telekanali uudistetoimetuse juht Mart Luik. Luik ise seda ei kinnitanud ega lükanud ka oletust ümber.

Hetkel kuum