Inno Tähismaa • 31. mai 2000 kell 15:33

IT-firma EMC Corporation avab Eestis esinduse

Maailma juhtiv andmetalletussüsteemide ja -tarkvara tootja ning teenuste pakkuja EMC Corporation avab 1. juunil Eestis esinduse, teatas firma esindaja.

Eestis müüb ja hooldab EMC tooteid ka AboBase Systems.

EMC Balti riikide müügijuht Aarne Pärnsalu ütlust mööda näeb EMC Eestit kui kiiresti kasvava majandusega perspektiivikat turgu.

EMC peaideoloogia on E-infostruktuur ehk organisatsiooni IT-infrastruktuuri andmetega tegelev osa.

Seni on Eesti firmadest EMC toodetega varustatud Eesti Telefon, Eesti Mobiiltelefon ja Hansapank.

EMC on üks USA edukamaid ja kiiremini arenevaid IT-firmasid. Klassikalisest riistvara tootvast ettevõttest on saanud tarkvara tootja, mis on fokuseerinud enda tegevuse andmetalletusele ja omab sel alal 35% turuosast.

Avamise käigus külastab Eestit EMC Ida-Euroopa, Aasia ja Põhjamaade piirkonna juht Adrian MacDonald.

Ajakirja Fortune TOP 500 hulka kuuluv EMC Corporation asub USA Massachusettsi osariigis Hopkintonis. EMC on kiiresti kasvaval turul maailma juhtiv andmetalletussüsteemide ja tarkvara tootja ja teenuste pakkuja. EMC pakub ka vastavaid võrke ja teenuseid. EMC tooted on ühildatavad kõikide kasutatavate keskkondadega, nagu Windows NT, Unix, Linux ja mainframe keskkonnad.

EMC esindused asuvad üle maailma, EMC aktsiatega kaubeldakse New Yorgi väärtpaberibörsil ja EMC tulemusi võetakse arvesse S P 500 (Standard Poor"s) indeksi arvutamisel.

Info EMC Corporation"i kohta on veebis www.emc.com

Hetkel kuum