Indrek Kald • 20. detsember 2000 kell 22:00

?Soovikaev on läbiproovitud menukas aplikatsioon, mis kindlasti suurendab liiklust ning tõstab veelgi kontaktide arvu meie Everyday portaalis,? sõnas Tele2 e-kommertsi direktor Andres Jõesaar.

Everyday projektijuhi Siim Telleri sõnul toimib Soovikaevu aplikatsioon lihtsalt: Soovi saab saata Everyday toimetusse. Toimetus hindab esitatud soove ning iga kahe nädalala ning valib välja ühe, mille Everyday toimetus ka täidab. Soove stiilis ?tahan palju raha? Everyday tema kinnitusel täitma ei hakka, hindamise aluseks on vaimukus ja siirus.

Samuti hakkab Everyday kaevama spetsiaalseid Soovikaeve, kus soov on toimetuse poolt kindlaks määratud. Üheks selliseks on loo lindistamise võimalus koos ansambliga Ultima Thule.

Koos Ultima Thulega musitseerimise soovi täitumiseks tuleb soovijal edastada Everydaysse kirjeldus oma kõige hirmsamast või naljakamast lavakogemusest. Lindistus toimub jaanuaris, helistuudios toimuvat saab jälgida Everyday portaalis.

Everyday.com pakub tasuta e-posti aadressi, isiklikku aadressiraamatut, dokumentide hoidlat ning viidete kogu, mis on kättesaadavad igast internetiga ühendatud arvutist. Everyday keskkonnas üle kahekümne erineva rakenduse, nende hulgas ka koolitus- ja kinnisvarakeskus ning kuulutuste rubriik.

Hetkel kuum