Inteli peadirektor Craig Barrett viibib kahepäevasel visiidil Indias, kuhu lähiajal kavatsetakse investeerida 100-200 mln dollarit.
Seni on Inteli investeerimisprioriteetide hulgas nimetatud Iisraeli ja Iirimaad, nüüd teatas Barrett, et nad jälgivad tähelepanelikult ka Hiina tööstuse võimsat tõusu.
Kompanii esindajate sõnul on Intel viimase 5 aasta jooksul investeerinud Hiinasse 500 mln dollarit, Shanghais asuva tehase personali kavatsetakse 2004. aastaks suurendada 1200 inimeselt 3000-le.
Samas teatas Barrett, et see ei tähenda mingil juhul tegevuse kokkutõmbamist sellistes riikides nagu Malaisia, Filipiinid või USA. Barretti sõnul seotakse kompanii kasvuperspektiive India, Venemaa ja Hiinaga.
<#k2kapital=http://www.k2kapital.com/news/1030710882.html>
Seotud lood

11% intressimäär ja kord kvartalis väljamakse: võlakirju saab märkida kuni 22. maini