Kuldar Kullasepp • 3. detsember 2003 kell 22:00

Elion ühtlustab püsiühenduse teenused

Äri Internet asendab seni kasutuses olnud ADSL Plusi, ADSL Extra ja ADSL Premiumi pakette ning muudab tooteportfelli lihtsamaks. Praegused kliendid muretsema ei pea, kuna olemasolevad tootelepingud kehtivad endiselt lepingus ettenähtud tingimustel.

Oluliseks erinevuseks eelmiste ADSLi teenustega on Äri Interneti klientidel võimalik tellida erinevaid ühenduskiirusi, samas on pakett üks.

Äri Internet sobib nii neile, kelle peamiseks tegevuseks on info tarbimine kui ka e-teenuseid pakkuvatele firmadele. Kasutates erinevaid kaasaegseid tehnilisi lahendusi on võimalik näiteks ka kaugtöötajad lülitada firma sisevõrku või turvata kontoritevahelist andmevahetust.

Ühenduskiirusest sõltumata maksab liitumine uue paketiga 1770 krooni, mis on märgatavalt odavam võrreldes eelmiste pakketidega. Olenevalt ühenduskiirusest on kuutasu 1180 ja 4720 krooni vahel. Sellele lisandub veel igakuine ruuteri renditasu 177 krooni.

Üheks suurmaks Elioni konkurendiks püsiühenduse turul on Uninet. Kahe teenusepakkuja hindu võrreldes selgub, et mõlemad on sarnase hinnaklassiga ja kui arvata välja kiireima ühenduse variant, kõiguvad kuutasud mõnesaja krooni vahel.

Hetkel kuum