Kui kaugel tehnopargi arendamine praeguseks jõudnud on?
Tänaseks on Mäo ümbersõidukoridor paigas ja on võimalik tegutseda. Krundid on välja mõõdetud ja pakkumised tehtud. On firmasid, kes on huvitatud tulekust. Viimase aasta jooksul on huvi aktiivseks läinud.
Kui palju on rentnikke ja kui palju neid on plaanis saada?
Arvu on väga raske öelda, oleneb, palju nad maad nõuavad.
Kui palju praegu?
Ligikaudu 12-15 tegutseb praegu.
Milliseid teenuseid ja võimalusi te ettevõtetele pakute?
Me pakume tulijatele seda, mis nad soovivad - veevarustuse, kõiki kommunikatsioone, elektrit, mida tahes. Ka valve- ja korrastusteenust, täisteenust, kui soovitakse. Aga see on iga ühe otsustada, kas võtta elekter meie kaudu või otse Eesti Energialt. Osa teenuseid on selliseid, mida ei saa valida - näiteks valveteenus kinnisel territooriumil.
Millal park valmis saab?
See oleneb nõudlusest. Pargi territoorium võib väga palju laieneda. Meil ei ole territoriaalseid piire. Kui läheb hästi, võib minna laiemale. Praegu jäävad võimalused vana Tartu maantee ja Mäo uue ümbersõidu vahele.
Millega Mäo tehnopark ettevõtteid meelitab?
Logistiliselt hea asukohaga Kesk-Eestis, igale poole Eestisse on ühe palju maad. Hinnad on ka Mäos odavamad kui Tallinnas.
Kas on selliseid firmasid, kes on Tallinnast üle kolinud?
Tallinnast ei ole, Paidest on küll. Samas on ettevõtteid, kes ühe esinduse kavatsevad teha Mäosse.