LHV avas uue investeerimiskeskuse

14. jaanuar 2008, 12:36

LHV avas täna oma klientide paremaks
teenindamiseks uue investeerimiskeskuse Tartu maantee alguses, City Plaza
kõrghoone esimesel korrusel.

Tänasest teenindab LHV oma praegusi ja ka tulevasi kliente uues investeerimiskeskuses büroohoone City Plaza esimesel korrusel, aadressil Tartu mnt 2. Endine kliendikontor, asukohaga Pärnu mnt 25, on suletud.

Vajaduse senisest suurema kliendikontori järele tingis inimeste järjest suurenev huvi investeerimise vastu ja LHV soov pakkuda senisest paremat klienditeeninduskvaliteeti. Uues, avaras investeerimiskeskuses saab klient kõikvõimalikku investeerimis- ja pensionialast infot ning nõuandeid ja soovitusi oma raha säästmiseks ja kasvatamiseks, samas saab ka sooritada väärtpaberitehinguid ja sõlmida lepinguid.

Lisaks tavapärasele klienditeenindusele leiab tulevikus investeerimiskeskusest võimalusi ka oma investeerimisalaste teadmiste laiendamiseks. Näiteks saab lugeda erialast kirjandust, ajakirju ning kuulata investeerimisteemaliste miniseminaride ettekandeid. Suur osa LHV kliente kasutab tehinguteks ja investeerimistoiminguteks internetti, kliendikontorit külastavad peamiselt uued kliendid väärtpaberikonto avamiseks ja inimesed, kes soovivad küsida nõu investeerimise või raha paigutamise kohta.

Uue investeerimiskeskuse on kujundanud sisearhitekt Pille Lausmäe.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
14. January 2008, 12:36
Otsi:

Ava täpsem otsing