Kurjategijate uus trend- puistata briti poissmehi

Hille Tressum 24. märts 2008, 09:20

Läti kurjategijatel on uus trend röövida
Riiga pidutsema sõitnud Briti poissmehi. Omakeskis nimetatakse poissmeeste õhtut
pidavaid turiste „täkkudeks“.

Ajaleht Times kirjutas, et paljud noored, kes oma nn viimaseid vabu päevi on otsustanud just Riias tähistada, langevad üha sagedamini kurjategijate ohvriteks. Seda nii tänaval, kui ka baarides, kus väljavalitud ohver enne kavandatud röövi uimastatakse.

Hiljuti sõpradega Riiat väisanud Luke Stewart, pajatas ajalehele Riias sõbraga juhtunud loo.

Stewarti sõnul kadus ühel hetkel üks nende sõber öisesse Riiga. Kui noormees hommikuks hotelli jõudnud ei olnud, pöördusid ülejäänud sõbrad koos Stewartiga abi saamiseks hotelli vastuvõtu poole. Ära tuleks märkida, et noormehed ööbisid hotellis nimega Monte Cristo.

Tol päeval tööl olnud administraator oli nõus poisse aitama, kuid soovitas neil politsei poole mitte pöörduda, kuna viimased nõuavad ainult raha ning kaitsevad tihtipeale kahtlastes olukordades osalenud lätlasi.

Kadunud inglane leiti pargipingil magamast. Pärast kainenemist seletas noormees, et ta uimastati, tassiti pangaautomaadi juurde ning kästi välja võtta kogu raha, mis tal oli.

See ei ole esimene ega ainulaadne kord, kus Riiga tulnud briti poissmehed on langenud kohalike kurjategijate lõksu.

Veebiportaalist Tripadvisor leiab Riiat puudutava foorumi, kus seal käinud jagavad oma häid ja halbu kogemusi ning soovitusi, millistesse klubidesse ei tasu oma nina toppida.

Stewarti arvates on rahvustevahelise konflikti põhjuseks see, et lätlased on inglaste peale kadedad, kuna tütarlapsed eelistavad flirtida kohalike asemel hoopis importpoistega.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. March 2008, 10:30
Otsi:

Ava täpsem otsing