Katre Pilvinski • 21. mai 2008 kell 22:00

Hansapanga nimevahetus maksab 156 miljonit krooni

"Eraldi Balti riikide lõikes pole maksumust võimalik välja tuua," lisas ta.

"Hansapanga nimi on turul kaitstud ning seda ei kasutata enam," ütles Raasuke ja lisas, et Hansapanga nime müüki ei panda.

Swedbank Grupi juhi Jan Lidéni sõnul pole oodata, et pankade nimevahetus kasvataks Baltimaades Stockholmi osa juhtimises - juhtimine jääb kohapeale.

"Koostöö ei muutu, juhtimine jääb põhinema kohalikele otsustele," lisas Swedbank Grupi juht Jan Lidén.

Samaks jääb ka Hansapanga internetipank. "Swed.net-i ei tule. Eestis internetipanga muutus juba toimus," kinnitas Raasuke. Samuti ei tule tema sõnul muutusi lepingutes. "Kliendilepingutes brändivahetuse tõttu muutusi ei tule," märkis Raasuke ja lisas, et kasvavas pangas toimuvad muutused kogu aeg.

Raasukese sõnul pole panga nimemuutuse täpset kuupäeva veel paika pandud. "Täna räägime muutustest ning sügisel toimub nimevahetus - selle aasta sügis on täpseim määratlus," rääkis ta eile ning väitis, et õigusalane töö tehakse ära selle aasta sees.

Hansapank Eesti juht Priit Perens lisas, et brändivahetus ei tähenda, et kontsentreerutakse ühele kindlale kliendisegmendile, vaid et parim teenindus tagatakse kõikidele segmentidele.

Hetkel kuum