Hansapank lasi käiku uue internetipanga

17. aprill 2008, 12:09

Tänasest on klientidele avatud uus
Hansa internetipank aadressil www.hansa.ee, kus info ja tehingute tegemise
võimalus on kokku koondatud, uuendausena on lisatud kohe ka annetuste tegemise
võimalus, teatas pank.

„Kui seni pidi klient otsima pangatoodete kohta käivat infot ühelt veebilehelt ja tegema pangatoiminguid teises keskkonnas, siis nüüd on kõik eraklientidele vajalik koondatud ühele veebiaadressile www.hansa.ee,” selgitas Hansapanga jaepanganduse juht Ulla Ilisson.

„Traditsiooniline internetipangandus tähendab kliendi jaoks vajadust mitme erineva keskkonna vahel liikuda. Uue põlvkonna internetipank aga kaotab selle kasutaja jaoks häiriva ebamugavuse – nüüd on info ja tehingud koos. Meile teadaolevalt pole ükski universaalpank maailmas seni oma kodulehekülge ja veebipanka ühendanud, seega on meil selles vallas au olla esimene.”

"Seni paljusid ID-kaardi ja mobiil-ID kasutajaid häirinud püsiparooli küsimine kaob ära. Edaspidi küsitakse püsiparooli ainult koodikaardiga sisselogijatelt," lisas Ilisson.

Hansapank tegi hiljuti uuenduse, mille kohaselt peab ka ID-kaardi või mobiil-ID-ga sisse loginud klient maksed digiallkirjastama, mis muudab keskkonna kasutamise turvalisemaks. Siiani kinnitasid makseid ainult PIN-kalkulaatori ja koodikaardi kasutajad.

Uuenduseks on www.hansa.ee annetuskeskkond, mille vahendusel saavad inimesed hakata tegema ühekordseid või püsivaid annetusi heategevusprojektidele.

Probleemidest ning omapoolsetest ettepanekutest palume klientidel märku anda tagasiside vormi abil, mis on kättesaadav uue netipanga esilehel või aadressil https://www.hansa.ee/kysitlus/rahulolu/ip_est.html

Senine hanza.net jääb kasutajatele avatuks paariks kuuks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
13. August 2008, 14:41
Otsi:

Ava täpsem otsing