Olympic jätkab kooli juures mängupõrguga

Kristina Traks 12. november 2008, 00:00

Umbes pool aastat tagasi tuli Tallinna linnavalitsus välja algatusega "piirame linnas kasiinode tegevust". Linnavalitsuse nn kasiinokomisjoni poliitika on olnud järgmine: tahad luba kasiino tegevuse jätkamiseks, paned ühe kasiino kinni, tahad uut kasiinot avada, paned kaks vana kasiinot kinni.

Nüüd pole linnavalitsuse kasiinosõjast juba mõnda aega midagi kuulda olnud. Tänasel istungil aga otsustab linnavalitsus anda nõusoleku Olympic Casino Eesti ASile pidada kasiinot aadressil Pae 76 veel ühe aasta.

Oktoobri keskel polnud Lasnamäe linnaosa halduskogu nõus Olympicu sel aadressil asuva kasiino loa pikendamisega , sest läheduses asuvad kool ja lasteasutus.

Kasiinokomisjon arutas Olympicu taotlust tänavu oma 7. oktoobri ja 30. oktoobri koosolekutel. 30. oktoobri koosolekul otsustati ühehäälselt teha ettepanek anda ettevõttele nõusolek õnnemängude korraldamise tähtaja pikendamiseks tähtajaga üks aasta. Nii lühikese tähtaja põhjuseks tõi komisjon, et 1. jaanuaril 2009 jõustuva uue hasartmängumaksuseaduse kohaselt võib linnavolikogu määrusega määratleda piirkonnad, mida loetakse koolieelse lasteasutuse, põhikooli, gümnaasiumi, kutseõppeasutuse, huvikooli, noortelaagri, laste hoolekandeasutuse või noorsootööasutuse kasutuses oleva kinnisasja vahetus läheduses olevaks, kus õnnemängu, toto või osavusmängu mängukoht ei või asuda. Vastava Tallinna linnavolikogu määruse väljatöötamine on plaanis lähiajal ja selle jõustumine on võimalik alates 1. jaanuarist 2009.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 17:49

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing