Wermo juhatuse liige pani ameti maha

09. juuli 2009, 16:01

AS Wermo juhatuse liige Aivar Ojastu esitas
isiklikel põhjustel tagasiastumispalve, mööblifirma juhtimise võtab alates
neljapäevast ajutiselt üle Estiko kontserni kuuluva ASi Estiko-Plastar juhataja
Triin Anette Kaasik.

Aivar Ojastu sõnul asus ta mullu kevadel kolmekuulise lepingu alusel Wermosse tööle, et juhtida ettevõtte restruktureerimist. "Nõukogu palvel kujunes minu tööperioodiks enam kui aasta, kuid isiklikel põhjustel otsustasin nüüd anda tagasiastumispalve," ütles ta.

Wermo uue juhataja Triin Anette Kaasiku sõnul tegi Ojastu lühikese ajaga ära suure töö ning nõukogu oleks teda näinud kindlasti ametis jätkamas. "Aivar võttis vastu mitu rasket otsust, kärpis kulusid, efektiivistas tootmist, koondades ettevõtte tegevused ühtsele pinnale ning tõi mitu suurt klienti," sõnas Kaasik.

"Läbirääkimised võimalike kandidaatidega käivad ning ettevõtte uus juht peaks selguma lähikuude jooksul. Ise jätkan enda kohusetäitmise ajal käimasolevate projektide ja suundade elluviimist," lisas Kaasik.

Wermo loeb oma tegevuse alguseks aastat 1947. Wermo tooteportfell koosneb kahest peamisest ärisuunast - kodu- ning kontorimööbel. Põhiline toodang on täispuit-, spoonitud ja värvitud mööbel. Wermo käive oli 2008. aastal 52,7 miljonit krooni, millest eksport moodustas 55,6%. Ettevõttes töötab 90 inimest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
09. July 2009, 16:43
Otsi:

Ava täpsem otsing