Seli ja Kruuda leht Tartu Ekspress sai uue omaniku

08. oktoober 2009, 14:25

Mõnekuulise pausi järel hakkas uue omaniku
käe all Tartus ilmuma kunagi Neinar Selile ja seejärel Oliver Kruudale
kuulunud tasuta nädalaleht Tartu Ekspress.

Tartu Ekspress on 20 000 eksemplari suuruse tiraažiga konkurentsitult suurima levikuga meediaväljaanne Tartus. Kuigi lehe omanik on muutunud, on Tartu Ekspressi praeguste tegijate hulgas mitmeid varasemaid töötajaid eesotsas peatoimetaja Jaan Olmaruga.

Nädalalehe vastutava väljaandja Kaupo Torimi sõnul soovib leht olla olla positiivne ja tuua lugeja ette kõik kajastamist vääriv. "Anname sõna linlastele, toome lugeja ette persooni- ja edulood, kiikame ajalukku, võrdleme hindu kaubanduses jne," lubas ta.

"Meie huvi Tartu Ekspressi investeerimisel oli kantud soovist tekitada Lõuna-Eestisse ülimalt konkurentsivõimeline ühine reklaamikanal, mis katab piirkonna alates lõunapealinnast Tartust kuni Vene ja Läti piirini," kommenteeris Kagu-Eestis leviva LõunaLehe suuromanik ja peatoimetaja Urmas Paidre.

Tartu Ekspress levib Tartu kaubandus- ja tõmbekeskustes neljapäeviti. Tartu Ekspressi annab välja OÜ Ajaleht, mis kuulub LõunaLehte välja andvale OÜ-le Hansekon ja OÜ-le Reklaamiklubi.

Tartu Ekspressi esimene number ilmus 2007. aasta septembris. Enne 2008. aasta detsembrit kuulus nädalaleht Neinar Seli ettevõttele Estiko, siis liitis Oliver Kruuda Tartu Ekspressi oma tänaseks pankrotistunud meediakontserniga.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
08. October 2009, 16:19
Otsi:

Ava täpsem otsing