Täna selgub Sun FMi ja Tartu Ekspressi saatus

ÄP praktikant 10. juuli 2009, 12:54

Täna kell kolm selgub, mis saab endisest
Kalev Meedia ja nüüdse ASi Via Concept pankroti tõttu enampakkumisele pandud
raadiojaamast Sun FM ja ajalehest Tartu Ekspress.

Vara müüja ja pankrotihalduri Indrek Lepsoo sõnul käis mõni huviline suud vesistamas, kuid hinnapakkumisi pole tehtud. "Hetkel veel ei ole, aga meil on kell kolm tähtaeg, siis selgub, kas või mis tingimustel pakkumised laekuvad," ütles Lepsoo.

Enne 2008. aasta detsembrit kuulus Kullasadu OÜ Estiko ASle. Estiko nõukogu esimehe Neinar Seli sõnul sõlmisid nad ostjaga, tänaseks pankrotistunud AS Via Conceptiga (endine Kalev Media), notariaalse maksegraafiku. Selle alusel on Seli ettenähtud kopikad kätte saanud. „Midagi on juba liikunud,“ märkis Seli. Ta loodab, et kogu raha siiski liigub temani, kuid lepingu teise osapoolega on neil sõlmitud ka varade pandileping.

Raadio Sun FM tegutseb Tartus alates 2004. aastast ning kandis alguses nime Tartu FM. 2006. aastal levis raadio ka Pärnu piirkonda, mistõttu pandi talle nimeks Sun FM. OÜ-le Kullasadu Invest kuuluva Sun FMi kahjum oli 2007. aastal 175 000 krooni. Tartu Ekspress on tasuta nädalaleht, mille esimene number ilmus 2007. aasta septembris. Lehe eelmise aasta kahjum oli 1010 krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
08. October 2009, 14:25
Otsi:

Ava täpsem otsing