Ühe kuuga on on 52 firmat saanud märgi Uus on IN

15. oktoober 2009, 15:39

Täna täpselt kuu aega tagasi turule toodud
Innovatsiooniaasta erimärgi "Uus on IN" kasutusõiguse on saanud 52
ettevõtet.

Märgi kasutajate hulgas on nii tootjaid kui ka teenindusettevõtteid, samuti veebiportaale. Märgi kasutamise taotluse võib esitada iga organisatsioon, kes soovib oma uut toodet või teenust sellega esile tõsta. Märki võib kasutada toote ja organisatsiooniga seotud turunduskommunikatsioonis, sh veebilehel, pakenditel ja reklaamis. Kasutusõigus antakse kohe sellest hetkest kui Innovatsiooniaasta projektimeeskond taotluse heaks kiidab.

Märk "Uus on IN" on loodud Innovatsiooniaasta tähistamiseks ning mõeldud tasuta kasutamiseks kõigile uudistoodete arendajatele ja turustajatele. Selle abil soovitakse esile tõsta edukalt ellu viidud uuendusi, et toetada novaatorlikke firmasid, seada nad teistele eeskujuks ning tuua innovatsiooni mõiste toodete ja teenuste kaudu ühiskonna infovälja.

Näiteid märgi kasutajatest

* Rahakool online pere-eelarve – tasuta online pere-eelarve keskkond, mis pakub eelarve pidamise võimalust, samuti eelarvestamise ja säästmise teemalist lugemist.

* Lastetool Pipi on valmistatud painutatud kasevineerist ning viimistletud lakiga. Tool on uuenduslik läbi oma praktilise külje – need on kergesti üksteise peale virnastatavad.

* Laserteraapia, mis pakub seni teadaolevalt ainukesena Eestis uuenduslikku suitsetamisest loobumise teenust laserteraapia abil.

* Veebileht korteriyhistu.net, mis koondab esimesena Eestis kokku ühistu haldamisega seotud info, aitab luua liikmete liste, teha raamatupidamist – ühesõnaga muuta ühistu haldamise operatiivsemaks ja efektiivsemaks.

* Turundusturg, mis pakub uudseid paketeeritud turundusteenuseid, olles need sidunud turundusturu kaubamärgi alla.

* Kalateraapia ehk ihtüoteraapia on ainulaadne lõõgastav protseduur, mille käigus spetsiaalsed doktorkalad hooldavad ja tervendavad nahka ning parandavad vereringet.

* Kiirkoolitus.eu – interaktiivne koolitusekeskkond neile, kes soovivad ennast lihtsalt täiendada.

* SMS-tutvusteenus MobiDate on lihtne ning võimaldab inimestel tutvuda üle terve Eesti ja seda ööpäevaringselt.

* Lastevoodi "SmartKid" on multifunktsionaalne voodi, milles on ühendatud beebivoodi, mähkimisalus ja panipaigad. Hiljem on seda lihtne ümber monteerida lapsevoodiks, kirjutuslauaks ja tahvliks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
15. October 2009, 15:39
Otsi:

Ava täpsem otsing